31. 7. | Líná Liduna a tři přadleny

17.00 | sady u MKD

Loutky Divadla U staré herečky pro nejmenší i o něco větší diváky vyprávějí příběh na motivy klasické pohádky O třech přadlenách.

Scéna a loutky jsou dílem Jaroslava Doležala, hraje Jarmila Vlčková.

Liduška je mladá a krásná dívka. Žije se svojí matkou, která chce, aby Liduška pořád pilně pracovala a hlavně, aby si každý den pro ni vymyslela novou pohádku. Jednou, když jde Liduška do lesa, potká myslivce. Ten se hned do ní zamiluje a tajně si pod okýnkem vyslechne pohádku o třech přadlenách, kterou Liduška vypráví svojí matce. A protože to není obyčejný myslivec, ale král, zařídí, aby Liduška přišla na zámek. A tak se stane, že si Liduška i král prožijí vypravovanou pohádku.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj