24. 7. | BABYlon Band

17.30 | sady u MKD

Desetičlenná pražská skupina BABYlon Band hraje autorské písničky pro děti i jejich rodiče. Základními dvěma charakteristikami její tvorby jsou poučení a humor.

Kapela BABYlon Band pobaví a potěší posluchače všeho věku bez rozdílu vtipnými texty a svižnými melodiemi.

Inspirovali se u výrobců rostoucích židlí a vytvořili koncept tzv. rostoucích písní – s přibývajícím věkem se posluchačům v našich textech odkrývají nové a nové významy. Na své si tak přijdou jak děti malé, tak ty, které se již nachází v pokročilejším stadiu dětství a v neposlední řadě i jejich dospělé verze. Skupina se vyznačuje bohatým nástrojovým obsazením a žánrovou schizofrenií.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj