pro děti

Pořadatelé Mělnického kulturního léta věnují každoročně velkou pozornost nejmenším návštěvníkům, jimž je určena celá řada pečlivě vybraných dětských představení. Děti si tak už od nejútlejšího věku spojují radostné období prázdnin nikoli s obrazovkou televizoru či počítače, ale s kvalitní kulturou a aktivním, společenským životem a inspirativními zážitky.

Kromě jednotlivých samostatných představení jsou převážně dětem a jejich rodičům určeny ve všední dny volnočasové aktivity Otevřené zahrady městské knihovny 10.-18. července a Letního parku u MKD od 23. července do 3. srpna.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj