Medvědí muzicírování

20.00 | Němý Medvěd beer bar | náměstí Míru

Páteční rockové koncerty organizuje beer bar s vlastním minipivovarem Němý Medvěd.

30. 6. | Pátá dimenze + Místa v síti
13. 7. |  Isara + Sona
24. 8. | 6. medvědí narozeniny | The Oxx + The Junk Food + Naive Cactus

MEDVĚD HRAJE PRO FOKUS!

Na všechny koncerty bude toto léto vybíráno pouze dobrovolné vstupné. Částka z tohoto vstupného bude směřována na činnost komunitního týmu mělnické pobočky centra pro lidi s duševními poruchami FOKUS PRAHA. A o jakou činnost se konkrétně jedná? 🙂

Protože pohyb je radost, tak ve spolupráci s Petrem Limprechtem z mělnického klubu Hansoo Taekwondo WTF cvičí klienti centra FOKUS základy nejen tohoto korejského bojového umění, ale i to, jak pracovat se svým tělem nebo jak fungovat ve větším týmu.

Ovšem co by to bylo za cvičení bez těch správných cvičebních úborů. “Tobok”, neboli originální bílý úbor pro Taekwondo symbolizuje svou barvou čistotu mysli i úmyslů. A my si myslíme, že je to další střípek, který může pomoci klientům získat zpět svou sebedůvěru do dalšího života a třeba jim i pomoci v jejich případné sportovní kariéře. 

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj