5. 9. | Diva Baara

19.30 | sady u MKD
Diva Baara vnese do swingového večera vizuální prvky burlesky.

Diva Baara je pseudonym zpěvačky a textařky Báry Vaculíkové (mj. dcery Petry Černocké). Její autorská hudba se pohybuje na pomezí popu, jazzu a písničkářství s prvky elektroswingu.
Koncertní vystoupení Divy Baary s kapelou jsou vizuální show laděnou do tónů burlesky, kabaretu a swingové tančírny. Baara si píše vlastní texty a písně, v nichž často čerpá z vlastní zkušenosti. Na desce Debut se hudebně inspirovala vlnou elektroswingu. Písně se tématicky věnují zejména ženám, jejich intimním pocitům a vztahům. 

Koncert zahájí divadelní sezonu Mekuc 2018/19 a zároveň také sérii tradičních Swingových večerů, které vždy první středu v měsíci rozeznívají MKD tóny swingu, jazzu, blues a příbuzných žánrů.

Vstup volný.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj