29. 7. | Čechomor Kooperativa Tour 2018

19.00 | zámek Liblice

Koncert v rámci oslav 30 – ti letého výročí kapely, která je neodmyslitelnou součástí tuzemské world music. České a moravské lidovky v originálních folkrockových aranžích nepřestávají chytat za srdce – autorské úpravy Karla Holase a Franty Černého zní, jako by do naší lidové tvorby patřily od nepaměti. Kapela, která je jako doma na nádražích i ve vyprodaných halách, vystoupí v rámci svého letního turné.

Hostem koncertu bude zpěvačka Martina Pártlová a Kumpánovi muzikanti.

Pořadatel upozorňuje návštěvníky, že koncert bude probíhat v exteriéru zámku Liblice, kde nejsou k dispozici židle, a je třeba si s sebou vzít deku na sezení!

Předprodej vstupenek v TIC Mělník (Legionářů 51) každý den od 9.00 do 17.00 hodin a v MKD (U Sadů 323) každý všední den od 13.00 do 18.00 hodin, možný je i on-line předprodej.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj