28. 8. | Baťa v zahradě

19.00 | zahrada knihovny

Petr Baťa zahrál v knihovní zahradě i v rámci MEKUL 2017.

Vystoupením na Mělníku dobře známého a oblíbeného  muzikanta, bluesmana  Petra Bati Kundráta se veřejnost na čas rozloučí s půvabnou vnitroblokovou zahradou Městské knihovny Mělník.
Baťovým komorním koncertům prostředí zelené oázy v centru města velmi sluší a toto spojení se osvědčilo i v předchozích ročnících Mělnického kulturního léta. Přátelská pohodová atmosféra téměř vyjadřuje esenci celého festivalu.

Vstup volný.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj