25. 7. | Lakuna

20.00 | náměstí Míru
Jméno kapely je slovní hříčkou. Lakuna znamená jeskyňku, dutinu, zároveň je to ale i narážka na přezdívku Petry Hynčíkové – Kuna.

Muzika plzeňské skupiny Lakuna  vyrůstá z kořenů urban folku, šansonu, swingu, hospodských odrhovaček i kavárenského šramlu. Kapela sama nazývá své skladby šarmant šansony, které ohledávají skuliny a „slepá“ místa ve vztazích. Láska, první a poslední věci života, protiklady, které se přitahují, to vše tvoří ústřední motivy písní podávaných s jiskrou a šarmem, k nimž přispívá nezaměnitelné charisma zpěvačky Petry Hynčíkové.

Kromě vlastních textů zhudebňuje Lakuna poezii mnoha pozoruhodných autorů, v jejím repertoáru nechybí rebelský František Gellner ani křehká Emily Dickinson.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj