2. 9. | Velký dechový orchestr

16.00  |  náměstí Míru

Odpolední koncert Velkého dechového orchestru MKD Mělník se zkouškou na průvod je teprve druhým velkým veřejným vystoupením nově vzniklého souboru, který Mělnické kulturní centrum, o.p.s., podporuje poskytováním zázemí.
Mělník, historické královské město, se tak dočkal vlastního důstojného dechového tělesa, které dokáže propůjčit slavnostní, sympaticky starosvětský ráz mnoha budoucím mělnickým kulturním akcím.

Více o souboru zde.

Vstup volný.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj