12. 7. | Buty

20.00 | náměstí Míru

Při prvním ze série letošních velkých koncertů na nám. Míru populární kapela pobaví, potěší a možná i dojme své fanoušky a posluchače vtipnými  a nápaditými texty s chytlavými melodiemi.

Buty

Zdánlivě tajemné jméno kapely, kterou proslavily snad všem známé hity jako František, Tata, Mám jednu ruku dlouhou, Krtek nebo Nad stádem koní, odkazuje k původu kapely ze severovýchodního cípu Moravy. Buty znamená v lašském nářečí, do něhož se slovo dostalo z polštiny, jednoduše “boty”.

Vstup volný.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj