7. 8. | Dokonalá pitomost

20.00 | Radniční dvůr

Úspěšná jevištní verze humoristické knihy Pelhama Grenville Wodehouse „Krédo rodu Woosterů“ ze slavné jeevesovské série. Hra z pera bratrů Roberta a Davida Goodallových v nastudování divadla NaHraně získá v malebném prostředí mělnického Radničního dvora půvabnou starosvětskou kulisu, která k příběhu dokonale ladí.

Komorník Jeeves, sluha mladého gentlemana Bertie Woostera, se stal Zdeňku Jirotkovi inspirací pro u nás velmi populárního Saturnina.

Vyhnout se zasnoubení?
Získat pro strýce vzácnou starožitnost?
Zachránit tetičku před vězením?
A nezmačkat si při tom všem oblek?
Stačí mít správného sluhu!
Slavná dvojice anglického humoru Bertie Wooster a jeho komorník Jeeves doplněná o excentrickou služebnou v netradičním divadle na divadle. Držte si buřinky, jízda začíná!

Vstupenky jsou již v předprodeji v MKD a TIC Mělník i v online předprodeji.
Vstupné 150 Kč.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj