29. 8. | Projekt = Daidalos

20.30 | náměstí Míru

Projekt = DAIDALOS divadla NaVětvi je letní projekt, ve kterém se spojují tři umělecká odvětví: divadlo, tanec a fireshow s netradičními divadelními a site-specific prostory. Dokonce i pod širým nebem divákům nabízí nevšední zážitek z návštěvy tajemného, nebezpečného i nádherného starověkého paláce v Knóssu, který byl postaven jako vězení pro krvežíznivou bestii Mínotaura, zrůdu s tělem člověka a býčí hlavou.

Palác svými spletitými chodbami připomínal labyrint, ze kterého nebylo úniku. A stejně jako přináší naději na nalezení východu ze složitého bludiště Ariadnina nit, vine se labyrintem krutých a rafinovaných bájí krásné poselství nesmrtelných příběhů antického Řecka.

Pojďte s námi bloudit a nalézat!

Projekt = DAIDALOS není laděn jen na vážnou strunu a oproti silným a působivým momentům nabídne i humorné situace. Představení ve veřejném prostoru se inspiruje výtvarným a objektovým uměním, ale i fyzickým a tanečním divadlem. Oheň a ohnivá vystoupení figurují jako prvky jevištního dramatu.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj