17. 7. | Spal jsem s Marilyn

20.00 | hala MKD

Divadlo Damúza ve své hudební inscenaci hledá odpověď na otázku, jaká vlastně byla žena považovaná za největší a nejosudovější krásku 20. století.

Sexy! Vypočítavá! Šílená! Závislá! Nešťastná! Co člověk, to jiná odpověď. Najděte si tu svou v představení, které spojuje její osud a nejslavnější hity v podání herečky Anny Schmidtmajerové za živého doprovodu klavíristy a skladatele Vladimíra Strnada. Všechny muže, kteří prošli životem slavné herečky a sexuální ikony, ztvární performer Tomsa Legierski.

Vstup volný.

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj