15. 7. | Žonglování

16.00 | náměstí Míru

Cink Cink Cirk představuje pulsující žonglérskou extravaganzu, kde vzduchem líta vše a ještě víc. Studenti cirkusových univerzit v Holandsku a Dánsku Aleš Hrdlička a Filip Zahradnický spojují svůj um a nápady v unikátní žonglérskou show doprovázenou energetickou hudbou. Teď a tady. Všechno nebo nic. Jo, mluvíme o žonglování…

Novocirkusová skupina pěti mladých performerů, kteří tvoří svůj vlastní, lehce cinknutý svět, se sešla v roce 2012 v centru pro nový cirkus – Cirqueon. Všichni se věnují umění už od malička. Někdo kouzlí, někdo tančí a nebo například hraje na hudební nástroj. Do Cirqueonu je přivedla touha rozvíjet se v novocirkusových disciplínách, jako je vzdušná akrobacie na šále nebo hrazdě, pozemní sólová nebo párová akrobacie, žonglování, ale také třeba pantomima. Asi to byl osud, ale i velká dávka štěstí, že se všichni potkali a zjistili, že mohou tvořit vlastní společné umění, i když každý svým osobitým způsobem.

 

Letní kulturní program pro celou rodinu

Přejete si dostávat newsletter Mekuc o aktuálních pořadech?

V případě, že zde vyplníte svůj e-mail k odběru tipů na pořady, udělujete souhlas s využíváním Vaší e-mailové adresy pro informování o akcích naší společnosti. Tento údaj budeme používat výhradně k tomuto účelu. Vaši adresu nepředáváme žádným dalším subjektům. V případě, že se rozhodnete svůj souhlas se zpracováním Vaší e-mailové adresy pro tento účel odvolat, můžete tak učinit prostřednictvím nastavení preferencí v naší newsletterové službě, písemně na adresu společnosti nebo elektronicky na adresu prochazkova@mekuc.cz. Děkujeme Vám za důvěru, s Vašimi osobními údaji budeme zacházet zodpovědně.
* povinný údaj